Krátko o nás

Sme slovenská organizačná a cateringová spoločnosť spojená so svadobnou agentúrou, ktorá pôsobí na gastronomickom trhu od roku 2007 pod značkou F & M CATERING s.r.o.. Klientom sme pripravení poskytnúť kompletné služby v tejto oblasti. Snahou našej spoločnosti v oblasti gastronómie je ponúknuť klientom zdravú, pestrú a vyváženú stravu, servírovanú v reprezentačnej podobe, podľa predstáv klienta. Naša spoločnosť F & M CATERING s.r.o. je pripravená uľahčiť Vám úlohu hostiteľa.

V dnešnej dobe organizuje každá dobrá firma spoločenské večierky, recepcie, bankety, otváranie pobočiek, uvítacie akcie a mnoho iných. Takéto udalosti sú nemalou vizitkou kvality a prestíže firmy, ktorá takúto akciu usporiada. Máloktorá firma však môže uvolniť svojich pracovníkov, ktorý by sa mohli venovať v plnej výške prípravám akéjkoľvek významnej udalosti. Najlepšie sa takáto akcia podarí ak ju zabezpečujú odborníci, ktorí svoju prácu vykonávajú s profesionálnym prístupom.

Pripraviť skutočne dokonalú akciu chce okrem jedinečného nápadu aj dlhoročnú prax vrátane skúseností spojených s celou realizáciou. Kompletne zabezpečíme vašu akciu, v akomkoľvek priestore, kdekoľvek na Slovensku. V spolupráci s našimi subdodávateľmi vám dokážeme splniť všetky vaše želania a priania. Zabezpečujeme komplexné služby a realizácií akcií “na kľúč“ podľa vašich predstáv. Od drobného cateringu pre vašich partnerov či zamestnancov, cez zabezpečenie vystúpení známych či neznámych umelcov, po akcie s rozmanitým programom na netradičných miestach. Naši kuchári sú pripravení pre vás vykúzliť a pripraviť špeciality z domácej ako aj svetovej kuchyne.

Okrem nášho cateringového tímu spolupracujeme s profesionálmi v oblasti pyrotechniky , foto a video produkcie, umeleckými agentúrami ako aj rôznymi umelcami. Sme spoľahlivým partnerom aj pre tie najnáročnejšie akcie. Pre nás ani rodinné oslavy alebo narodeninové párty u vás doma pre vás či vaše deti nie sú cudzou záležitosťou. Uľahčíme organizáciu, zaručíme že rodinná oslava bude pre vás všetkých príjemnou udalosťou.